PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Dvorečná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský statek se nachází na polosamotě uprostřed krásné šumavské přírody, obklopené lesy. Jde částečně o ekofarmu - děti mohou krmit králíky, slepice, . Stezka v korunách stromů dostupná krásnou lesní cestou 2 km pěšky. Objekt je vzdálen 1,5km od ski areálu Kramolín, 1,5km od přehrady Lipno, ve stejné vzdálenosti zastávka autobusová i vlaková stanice Lipno nad Vltavou. Ve stejné vzdálenosti Aquapark v obci Lipno n. Vlt. , bobová dráha, dětský lyžařský park lišáka Foxe. V rybníčku možnost dětského rybolovu.
Vybavení a služby
Ubytování ve zrekonstruovaném apartmánu ve statku, 2 místnosti/kuch. kout, manž. dvoulůžko , přistýlka, v přední místnosti ještě palanda=2 lůžka , WC, sprcha, východ přímo do soukromé části dvora s přilehlou zahradou. Ideální pro rodinu s dětmi.Topení centrální (radiátory).Vybavený kuchyňský kout (indukční deska 2plotýnková, lednička s mrazničkou, varná konvice, mikrovlnná trouba, myčka. Parkování u objektu, domácí zvíře ano. Maximální pohodlí.Apartmán vytápíme dle přání klienta celoročně. Teplo, klid a ticho.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kramolín - lyžařské středisko, noční lyžování, 6 sjezdovek, nejdelší 1370 m, snowpark, lyžařská škola pro děti s pojízd. koberci, Foxpark - lyž. dráha pro děti,lyž, výuka pro dospělé,skicrossová trať 1200m, parkování zdarma, nejdelší ledová dráha na světě 11km/jezero Lipno/- snowkitting , icekitting, iceyachting, nordicskating, půjčovna bruslí lyž. stř. Sternstein/Rak./ - 20 km vzdálené, nejdelší sjezdovka 2 km, výhodné slevy pro rodiny s dětmi